1n Liepos 8 dieną , Labardžiuose esantys vaikai  gausiai sugužėjo į  bendruomenės namų kieme organizuojamą kultūrinę – pramoginę popietę ,, 70 žingsnelių“. Tai antras renginys Labardžių kultūros įstaigų 70 – mečiui paminėti.

70 žingsnelių – 70 įvairių klausimų, žaidimų, galvosūkių ir muzikinių intarpų.

Vaikai noriai ir su dideliu entuziazmu dalyvavo visose kultūrinių renginių organizatorės  Tatjanos Stancelienės ir bibliotekininkės Vidos Dranginienės parengtose užduotėlėse: turėjo pažinti muzikos instrumentus, pasakų personažus, vaisių , daržovių ir gėlių pavadinimus. Taip pat buvo skaitomi eilėraščiai, pasakėlės, menamos mįslės, šokami šokiai, dėliojami žodžiai ir sprendžiamos įvairios lavinamosios užduotys. Žingsnelių nuorodose buvo ir muzikinių numerių ( smuikas, baleto šokis) , kuriuos vaikams parodė Aurėja Galinskaitė.

Šiltas, vasarinis lietutis nesugadino šventinės nuotaikos. 70 žingsnelių, 70 atliktų užduotėlių ir 70 gėlių žiedelių- nuoširdi vaikų dovana Labardžių bibliotekai ir kultūros namams.

Popietę užbaigėme smagiu klegesiu prie vaišių stalo,  vieni kitiems linkėdami gerų atostogų , šiltos saulutės . O kai kas palinkėjo spartaus ir kokybiško interneto Labardžiuose.

Rietavo sav. KC Labardžių filialo kultūrinių renginių organizatorė T.Stancelienė.

Rietavo I.Oginskio V.B. Labardžių filialo bibliotekininkė V.Dranginienė.