Naujienos

 • Sveikiname !!!

  skelbimas 2018 12 20

 • Popietė „KALĖDŲ PASAKA“

  1Baltą gruodžio devynioliktosios popietę Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius pakvietė mažuosius skaitytojus į popietę „Kalėdų pasaka“.

  Apie Kalėdų tradicijas vaikams pasakojo vyr.bibliotekininkė Romualda Durkienė. Vaikučiai papasakojo , kaip jie ruošiasi Kalėdų šventėm, kokius gerus darbus atliko Advento laikotarpyje.  Popietės metu skambėjo eilėraščiai ir dainos apie žiemą ir Kalėdas. Vaikučiai vaišinosi saldainiais ir dalyvavo šventinėje loterijoje.

  Skaityti daugiau...

 • Labardžių Kalėdinio simbolio rinkimai

   

  1Gruodžio mėn. 17 dieną Labardžiuose įvyko Kalėdinės parodos – mugės atidarymas. Iki 21 d. laukiame lankytojų, kurie dar  nespėjo pasidžiaugti mūsų originaliais darbeliais. ,,Vyksta Labardžių Kalėdinio simbolio“ rinkimai. Gal pas mus rasite tai, ko ieškote ruošdami dovanėles?

  Labardžių bibliotekos vadovė Tatjana Stancelienė.

  Skaityti daugiau...

 • PARODA „SENŲJŲ AMATŲ ATGAIVINIMAS“

  1Penktadienio vakarą Rietavo sav. Irenėjaus Oginskio bibliotekoje rinkosi meno mylėtojai. Čia buvo atidaryta Rietavo savivaldybės Moterų klubo paroda „Senųjų amatų atgaivinimas“. Parodoje pristatomi unikalūs Palmiros Mikalauskienės vadovaujamo Moterų klubo darbai ir dar niekur nematytas paveikslas iš to, kas randama gamtoje. Prie paveikslų kūrimo prisidėjo ir Moterų klubo narių vaikai.

  Bibliotekoje paroda veiks iki sausio 6 dienos. Kviečiame apsilankyti!

  Skaityti daugiau...

 • „SIMONAS DAUKANTAS LIETUVAI“

  1Rietavo Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius pakvietė savo skaitytojus į rytmetį „Simonas Daukantas Lietuvai“.

  2018 metai paskelbti ir Simono Daukanto metais. Apie Lietuvos istoriko, rašytojo, švietėjo, vieno iš pirmųjų tautinio atgimimo ideologų darbus Lietuvai, apie jo gyvenimą, kūrybą, nuopelnus Lietuvos istorijai vaikams papasakojo vyr.bibliotekininkė Romualda Durkienė. Vaikams buvo pristatytos knygos apie S.Daukantą, esančios bibliotekoje, paruošta parodėlė apie garbųjį žemaitį.

  Skaityti daugiau...