Naujienos

 • VILMOS VIČIENĖS TAPYBOS ANT ŠILKO DARBŲ PARODA „SIELOS KUŽDESIAI“

  1Kiekvienas žmogus, kurio siela išskleidusi krištolinius sparnus pakyla į šviesias meno padanges, turi jaustis dėkingas likimui už tokią brangią dovaną. Žmogaus pasaulėžiūra priklauso nuo to, kiek plačiai išskleisti jo sparnai.

  Lietingą ir vėjuotą rugsėjo 29 dienos vakarą į Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešąją biblioteką rinkosi gausus būrys žmonių pasigrožėti nuostabiais šilkiniais darbais. Sugužėjo ne tik rietaviškiai, tveriškiai, bet ir draugai iš Klaipėdos, giminaičiai iš Plungės. Visų meno mylėtojų laukė nuostabi šilko tapybos darbų paroda „Sielos kuždesiai“. Parodos autorė – Vilma Vičienė, jos siela taip pat  išskleidė krištolinius sparnus ir padėjo jai pakilti į nuostabaus grožio meno padanges.

  Vilma Vičienė - Rietavo savivaldybės Tverų seniūnijos gyventoja, Tverų gimnazijos dailės vyr. mokytoja, šviesi, nuoširdi moteris, kuri ne tik tapo ant šilko paveikslus, skareles, kaklaraiščius, bet ir savo kūrybos namuose „Laukupės respublika“, įkurtuose Vincentavo kaime, moko tapymo ant šilko, organizuoja kūrybines stovyklas, renginius, kuriuose dalyvauja ne tik mūsų šalies, bet ir užsienio atstovai. Domisi keramikos darbais, rankomis gaminamomis žvakėmis. 

  Ji parodoje eksponuoja 60 tapytų darbų ant šilko: šalikėliai, skaros, paveikslai, kaklaraiščiai, juos gali lankytojai ir įsigyti.

  Skaityti daugiau...

 • Šventė - konkursas

  Skelbimas

 • Sielos kuždesiai

  paroda

 • Propoganda: kas tai yra ir kaip atpažinti?

  Propoganda

 • Popietė vaikams Medingėnų bibliotekoje

  1Rugpjūčio 18 d. 14 val. Medingėnų bibliotekoje vyko popietė vaikams „Mįslės, patarlės, pasakos“. Vaikai sužinojo kas yra mįslės, patarlės, pasakos ir aktyviai dalyvavo pokalbyje. Popietės metu buvo menamos mįslės, patys vaikai skaitė patarles ir aiškino jų prasmę. Bibliotekos vedėja Virgina Žadeikienė perskaitė lietuvių liaudies pasaką „Ropė“. Pagal ją vaikai piešė piešinukus. Įdomu buvo tai, kad vaikai vis galvojo kokie veikėjai pasakoje rovė ropę. Popietės pabaigoje buvo padėkota visiems dalyvavusiems. Kadangi ne už kalnų rugsėjis, vaikai gavo dovanų po sąsiuvinuką ir rašiklį.

  Skaityti daugiau...