Naujienos

 • TOMUI VENCLOVAI 80

  1Rietavo meno mylėtojų klubas „Mūza“ paminėjo poeto, publicisto, vertėjo Tomo Venclovos 80-ies metų gimtadienį.

  Apie rašytojo gyvenimą ir kūrybą labai įdomiai pasakojo mokytoja Kristina Maslauskienė. Poeto eiles skaitė bibliotekininkė Romualda Durkienė.

  Klubo narės prie kavos puodelio kalbėjosi apie literatūros svarbą žmogaus gyvenime, apie laikmečio problemas.

  Skaityti daugiau...

 • Skaitymų žemaitiškai šventė konkursas

  skelbimas 2017 11 03

 • „ATSIKLAUPK VIDURY ATMINTIES STEBUKLO...“

  1Rietavo Irenėjaus Oginskio  viešoji biblioteka ir Rietavo savivaldybės kultūros centras  pakvietė Rietavo gyventojus į kamerinį vakarą, skirtą Vėlinėms.

  Vakaro metu skambėjo lietuvių poetų eilės apie žmogaus būties trapumą, gyvenimo prasmę, atminimo svarbą. Tekstus skaitė kultūros centro skaitovės, muzikavo Rietavo M.K.Oginskio meno mokyklos mokiniai ir mokytojai.

  Skaityti daugiau...

 • Minint Piliakalnių metus

  2       Minint Piliakalnių metus, pradinių klasių mokiniai dalyvavo popietėje ,,Piliakalniai – praeities pažinimo šaltinis“, kuri vyko Tverų miestelio bibliotekoje. Ką pasakoja, kokią žinią neša mums piliakalniai?

  Popietės metu kalbėjomės ne tik apie mums geriausiai žinomą Lopaičių piliakalnį, bet ir apie kitus netoli mūsų esančius piliakalnius – Medvėgalio, Šatrijos, Plinijos, Vembūtų. Aktyviausi buvo paskatinti saldžiais prizais, o visi pavaišinti arbata ir saldumynais.

  Skaityti daugiau...

 • GRAŽIAUSI LIETUVIŠKI ŽODŽIAI

  12017 –ieji  yra paskelbti lietuvių kalbos kultūros metais. Rietavo Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius pakvietė mažuosius skaitytojus į rytmetį „Gražiausi lietuviški žodžiai“.

  Apie kalbos reikšmę žmogui ir tautai, apie lietuviško spausdinto žodžio pradžią, apie pirmosios lietuviškos knygos 470 metų jubiliejų vaikams pasakojo vyr.bibliotekininkė Romualda Durkienė.

  Rytmečio metu vaikai dalyvavo viktorinose, bandė kalbėti greitakalbes, skaitė įžymių žmonių mintis apie kalbą.

  Skaityti daugiau...