Naujienos

Rietave karaliavo „Europrotai“

Keturis lapkričio trečiadienio vakarus visoje Lietuvoje bei neoficialioje Europos Sąjungos sostinėje Briuselyje buvo rengiama viktorina „EUROPROTAI“. „EUROPROTŲ“ žaidimas – tai puiki proga su savo draugais ar kolegomis trumpam atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių, parungtyniauti ir sužinoti naujų dalykų. Šiais metais mūsų šalyje viktorina subūrė apie 2100 dalyvių. Rietaviškiai taip pat aktyviai įsitraukė į protų kovas, vykusias Rietavo vaikų lopšelio – darželio aktų salėje.

Skaityti daugiau...

Susitikimas su Filomena Taunyte

Paskutinį spalio šeštadienio vakarą (2012 m. spalio 27 d.), spaudžiant pirmajam šaltukui, rietaviškiai ir aplinkinių kaimelių gyventojai skubėjo į susitikimą, kurį padėjo suorganizuoti kraštietė Aušra Liutkutė, su netradiciniu mąstymu garsėjančia gydytoja, publiciste, žurnaliste, paskaitininke, rašytoja ir populiarių knygų: „Laimingas senelių gyvenimas“ (2004 m.), „7 nuodėmės ir 12 ligų“ (2006 m.), „Kiek sveria siela“ (2008 m.), autore Filomena Taunyte. Kelias tą vakarą nuskambėjusias viešnios mintis pateikiame ir šio straipsnelio skaitytojams.

Skaityti daugiau...

Anglų kalbos mokymasis Jūsų bibliotekoje!

Kviečiame įvairaus amžiaus žmones mokytis anglų kalbos artimiausioje bibliotekoje! UKMC („Užsienio kalbų mokymo centras“), bendradarbiaudamas su Lietuvos bibliotekininkų draugija, pristato naujieną – inovatyvius anglų kalbos mokymo kursus !

Skaityti daugiau...

Poezijos pavasaris 2012-05-25

Poezijos pavasaris 2012-05-25

Knygų pristatymas bažnyčioje 2012-05-20

Knygų pristatymas bažnyčioje 2012-05-20

Subkategorijos