Po dainų medžiu,

po ąžuolu,

pasaulio vidury,

turi Lietuva Tave,

ir tu

Lietuvą turi...

O toj Lietuvoj,

kaip pievoj margoj

kaimai ir miesteliai švyti,

ryškiausia spalva

brangūs visada

Labardžiai mūsų matyti.

1Birželio 29 dieną Labardžių bendruomenės namuose vyko šventinė popietė ,, Labardžių kultūros takais“ , skirta  kultūros įstaigų ( bibliotekos ir kultūros namų) 70 - mečiui . Tai pirmasis renginys  jubiliejui paminėti.

Tiek kultūros namuose, tiek bibliotekoje per tuos septynis dešimtmečius keitėsi darbuotojai, bet nesikeitė tikslas: suburti žmones į bendruomenę, puoselėti Labardžiuose lietuviškas tradicijas ir kultūrą.

Prisimenant istoriją savo prisiminimais dalijosi Labardžių bibliotekoje ir kultūros namuose dirbę darbuotojai: ilgus metus dirbusios bibliotekininkės Ilona Dovidavičienė ir Janina Ciparienė, bei buvusios kultūros namų vadovės Laima Zaveckienė, Joana Grikpėdienė, Jovita Vitkienė. Nors dirbta žymiai blogesnėmis sąlygomis – kaime buvo linksma, vyko įdomus kultūrinis gyvenimas, kuriame ypač aktyviai dalyvavo jaunimas. Visais laikais labardiškiai troško žinių ir mylėjo knygą , buvo aktyvūs bibliotekos lankytojai.

Su 70 – mečiu kultūros darbuotojas ir visus labardiškius pasveikino popietės viešnios Rietavo sav. KC vadovė Birutė Gedminaitė ir Rietavo I. Oginskio viešosios bibliotekos direktorė Erika Pranckevičienė.

Gausus renginio dalyvių skaičius įrodė, kad kultūros namai ir biblioteka, tai tie židiniai , prie kurių žmonės renkasi norėdami sužinoti, sušilti ir ta šiluma pasidalinti su aplinkiniais.

                                                    Rietavo sav. I. Oginskio V.B. Labardžių bibliotekininkė

                                                                                                          Vida Dranginienė