skelbimas 2023 11 07v2Išdaigas krės ne tik vaikai, bet ir tėvai vaikams! Labai svarbu, kad išdaigos būtų saugios ir neperžengtų kito žmogaus ribų. Kaip išlaikyti šį balansą? Pasirodo tai įmanoma ir netgi labai smagu!

Dirbtuvių idėja gimė iš režisierės Agnės Aleksiejūnaitės-Puslienės audio pasakos vaikams apie Špicbuką – išdaigų karalių, kuris įlenda vaikui į ausį ir pašnibžda, kokią išdaigą jam iškrėsti. Pasakoje paliečiama jautri tema – kas yra tikros išdaigos, kurios sukelia juoką, o kada jos tampa šunybėmis, kai pradeda skaudinti mylimus žmones? Tai išsiaiškinti bus svarbu ir mūsų dirbtuvių metu.

Dirbtuvėse vaikas būtinai turi dalyvauti bent su vienu iš tėvų. Vaikų amžius – nuo 4 m. Svarbu, kad mažieji išdykučiai gebėtų atlikti užduotis.

Dirbtuvių misija – ne tik išdykauti, bet ir stiprinti tėvų bei vaikų tarpusavio ryšį. Tai labai svarbu, kad vaikai jaustųsi saugūs ir mylimi, o tėveliai – suprasti ir atliepiantys. Ryšiui stiprinti puikiai padės ne tik bendros nuotaikingos užduotys, bet ir laikas praleistas kartu.

P. S. Dirbtuvių metu turėsite išskirtinę galimybę susipažinti su tikru ir vieninteliu išdaigų karaliumi - Špicbuku!

Dirbtuves veda: režisierė Agnė Aleksiejūnaitė-Puslienė, audioknygos „Špicbukas“ autorė

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS. BŪTINA REGISTRACIJA! Tel. 8448 68612, 862740624  arba el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.