Spalio 15 d. – lapkričio 23 d. Rietavo savivaldybės administracijos Vaiko gerovės komisija drauge su Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Telšių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriumi bei Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešąja biblioteka organizavo Rietavo savivaldybės vaikų ir mokinių piešinių konkursą ,,Esu laimingas, kai...“, skirtą Vaikų emocinės gerovės metams paminėti. Konkurse dalyvavo net 128 vaikai ir mokiniai! Iš gausaus būrio komisijos nariai – Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokyklos mokytojai Stanislava Šarkauskaitė ir Tomas Danilevičius – išrinko nugalėtojus. Sveikiname juos!

Ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų grupės laureatai: 1 vietos laimėtoja – Maja Mickutė, 2 vietos laimėtojas – Rokas Turskis, 3 vietos laimėtojas – Gintaras Uoga.

Maja

1-2 klasės grupės laureatai: 1 vietos laimėtoja – Saulė Mikalauskaitė, 2 vietos laimėtojas – Orestas Šerpytis, 3 vietos laimėtoja – Augustė Vaičiūnaitė.

Saule

3-4 klasės grupės laureatai: 1 vietos laimėtoja – Liepa Miškinytė, 2 vietos laimėtojas – Lukas Smilgevičius, 3 vietos laimėtoja – Emilija Zaleckaitė.

Liepa

Specialų prizą, įsteigtą Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Telšių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus, laimėjo Nojus Nesteckis (Nojus laukiamas Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Telšių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriuje Rietave – Oginskių g. 10).

Konkurso organizatoriai dėkoja mokiniams, dalyvavusiems konkurse ir priminusiems, kad priežasčių būti laimingiems (net ir šiuo metu!) yra itin daug: galimybė būti su šeimos nariais, užsiimti mėgstama veikla, susitikti su draugais, būti gamtoje, rūpintis augintiniu, sportuoti, laukti švenčių, eiti į mokyklą ir pan. – visa tai yra laimė. Taip pat konkurso organizatoriai dėkoja mokytojams, parengusiems vaikus konkursui ir, žinoma, komisijoms nariams. Konkurso dalyviams skirtos padėkos bus atneštos į ugdymo įstaigas. Na, o konkurso laureatus kviečiame atvykti į biblioteką atsiimti apdovanojimų. 😊