1Lietuvos vardas pasaulyje žinomas daugiau nei tūkstantį metų. Per šį laikotarpį daug ir įvairių įvykių nutiko. Mūsų šalies istorijoje yra daug gražių ir įsimintinų datų. Viena iš jų – Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Minėdami šią dieną į susitikimą Rietavo sav. Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrių atvyko pirmokai.

Šio susitikimo metu vaikai žaidė stalo žaidimą „Aš žinau, kad tu žinai“, kur reikėjo atsakyti į įvairius klausimus susijusius su Lietuva, tradicijomis, kalba. Daugiausia emocijų sukėlė pirmoji kūrybinė užduotis, kur pasitarus su komandos draugais reikėjo sugalvoti lietuvišką komandos pavadinimą jį užrašyti ir papuošti. Kadangi žaidimas buvo komandinis – tai neatsakytų klausimų nebuvo, o komandos „Žiogai“, „Lietuva“ ir Auksiniai draugeliai“ viena po kitos nuėjo spalvotais taškeliais iki finišo.

O, kad tik galėtų prakalbėti Stelmužės ąžuolas- jis juk senesnis už Lietuvos vardą, kiek gi jis galėtų papasakoti įdomių Lietuvos istorijos faktų.

Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos

vaikų literatūros skyriaus informacija