Print

kailiaiNAUJAS, NUOTAIKINGAS KŪRYBINIS IR PAŽINTINIS PROJEKTAS ,,NENUOBODŽIAUK”!!! Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba. Projekto partneris - Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešoji biblioteka.

Pripažinti ir pradedantys menininkai bei kultūros kūrėjai, prestižinių įvairių sričių nacionalinių ir tarptautinių premijų laureatai, Lietuvos ir tarptautinių konkursų nugalėtojai ir laureatai kviečia vaikus, jaunimą ir suaugusiuosius į nuotaikingą kūrybinį nuotykį skaitmeninėje erdvėje.

Patirti pažinimo ir kūrybinį nuotykį kviečia Rasa Bačiulienė, Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto dėstytoja, dvikalbių patarlių knygų serijos ,,Kol gyveni, tol ir mokaisi” autorė. Rasa kviečia spausti ant nuorodos ir žaisti žaidimą - viktoriną Ši knygų serija 2019 metais tarptautinėje Londono knygų mugėje buvo nominuota "International Excellence Awards" tarp trijų geriausių pasaulyje. Rasa kviečia spausti ant nuorodos ir žaisti žaidimą-viktoriną sukurtą pagal naują patarlių knygą vaikams "Jei su lapėm prasidėsi...", kurią šmaikščiais piešiniais iliustravo jaunosios kartos atstovė Gustė Bačiulytė. Beje, Gustės iliustracijų paroda įtraukta į Kultūros naktis 2020 specialiąją programą.

O dabar spauskit ant nuorodos ir žaiskit! Prasmingo ir smagaus užsiėmimo!!!

https://kahoot.it/challenge/506d0647-c0ca-4f4d-901c-455630e272a2_1600063200796