1Birželio 7 d. Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešojoje bibliotekoje vyko edukacinio stalo žaidimo ,,JOnas ir raJOnas” pristatymas – protmūšis, kuriame dalyvavo Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos 2 c klasės mokiniai (mokytoja I. Kaulienė).

Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos vykdomas projektas „Edukacinis stalo žaidimas „JOnas ir raJOnas“ yra pirmasis didelės apimties edukacinis stalo žaidimas, kurio tikslas – supažindinti žaidėjus su Mažosios Lietuvos ir Žemaitijos etninės kultūros tradicijomis, istorija, vietos literatais bei garbės piliečiais, aktualizuoti kultūros, gamtos paveldo objektų reikšmę, bei atkreipti dėmesį į rekreacinių teritorijų unikalumą bei krašto tradicijų išskirtinumą.

Pagrindinis žaidimo personažas Jonas (Klaipėdos dramos teatro aktorius Arūnas Mozeris) ir Neringa Birbalienė (Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos vyriausioji bibliotekininkė) įtraukė vaikus į linksmą protmūšį pateikdami įvairius klausimus.  Antrokai aktyviai dalyvavo atsakinėdami į klausimus, džiaugėsi teisingais atsakymais, rungtyniavo, pagilino savo žinias ir buvo apdovanoti.

Edukacinis stalo žaidimas buvo padovanotas ir įteiktas Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos direktorei Erikai Pranckevičienei. Kviečiame visus atvykti ir išbandyti naująjį žaidimą.

Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio

viešosios bibliotekos informacija

Nuotraukos: Erikos Pranckevičienės