1Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokykloje veikia suaugusiųjų dailės grupė. Jos nariai jau tradiciškai Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešojoje bibliotekoje reguliariai surengia tapybos darbų parodas ir savo artimiesiems bei visuomenei pristato savo darbus.

Trečiadienio vakare Rietavo kultūros centre atidaryta šios grupės tapybos darbų paroda po beveik pusantrų metų pertraukos.  Parodoje eksponuojami aštuonių autorių: Loretos Marčinauskienės, Liucijos Saudargienės, Gintarės Sabaliauskienės, Brigitos Petreikienės, Raimondos Augustinavičienės, Editos Dužinskienės, Jurgitos Šerlinskienės, Vytautės Jonuškienės tapyti paveikslai.

Jau nebestebina kasmet vis didėjantis būrys žmonių, norinčių prasmingai praleisti laisvalaikį ir patirti tapybos magiją, bet nenustoja stebinti žmonių kūrybinis potencialas, kuris puikiai išsiskleidžia, sudarius tam tikras sąlygas, pažadinus tą kūrybingumą.

Vienos dailės mokykloje mokosi keletą metų, kitos dar tik pradeda pažintį su daile, bet visi darbai yra gražūs, spalvingi ir kūrybiški.

Suaugusiųjų paveikslų temos – labai įvairios. Pasak mokytojos Stanislavos Šarkauskaitės, temos ateina su kiekvienu žmogumi – ir gimsta iš to, kas kam rūpi, kas ir kur, pasak mokytojos, „įmato savo stebuklą“. 

Paroda bus eksponuojama Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešojoje bibliotekoje iki liepos 30 d.

 

Rietavo savivaldybės

 Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos informacija

Nuotraukos bibliotekininkės Ievos Kimtienės