Naujienos

 • Poetės Janinos Butnorienės kūrybos vakaras

  DSCF54952013 m. gegužės 23 d. vakarą Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešojoje bibliotekoje skambėjo eilėraščiai ir dainos. Poezijos ir muzikos mylėtojai skubėjo į poetės Janinos Butnorienės autorinį koncertą – kūrybos vakarą „Meilė – akimirka, meilė – amžinybė“.

  J. Butnorienės kūrybinis spektras labai įvairus: eilėraščiai, giesmės, vaikiškos, liaudiškos, tautiškos, estradinės dainos, prozos kūriniai. Šiemet autorė švenčia savo kūrybos dvidešimtmetį. Dvidešimt knygelių, autorinių dainų albumų išleidusi kūrėja yra literatų sambūrio „Aura“ vadovė, aktyviai dalyvauja įvairiuose literatų renginiuose ir šventėse. Rietave ji pristatė keturias naujausias savo knygeles: „Laukinis tango“, „Gyvenimas duotas“, „Žemaitiška ruoda, linksmoma i guodas“, „Norėk nesenti“. Viešnia ne tik skaitė savo eiles, bet ir drauge su  Alfredu Eičinu dainavo jausmingas, romantiškas dainas.

  Tą vakarą žiūrovai ne tik išgirdo linksmų, romantiškų, žemaitiškų dainų ir eilėraščių, bet ir buvo apdovanoti prizais. Po koncerto viešnia bendravo su susirinkusiais rietaviškiais. Norintys galėjo įsigyti knygų, kasečių ir kompaktinių plokštelių su autorės autografais.

   

  Rietavo savivaldybės. Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos informacija

   

  DSCF5486 DSCF5499 DSCF5510

 • Janinos Butnorienės autorinis koncertas - kūrybos vakaras

  kurybos vakarasGegužės 23 d. 17 val. Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešojoje bibliotekoje Janinos Butnorienės autorinis koncertas - kūrybos vakaras „MEILĖ – AKIMIRKA, MEILĖ – AMŽINYBĖ“.

  Renginio metu bus pristatytos naujausios poetės knygos: „Gyvenimas duotas“, „Norėk nesenti“, „Laukinis tango“, „Žemaitėška ruoda, linksmoma i guodas“. 

  Klausysimės Alfredo Eičino ir Janinos Butnorienės dueto atliekamų linksmų, romantiškų ir žemaitiškų dainų. Po renginio bus galima įsigyti poetės knygų, diskų su autografais. Renginys nemokamas.

   

  Renginio organizatoriai: Rietavo sav. Irenėjaus Oginskio viešoji biblioteka

 • Įvadinis nemokamas užsiėmimas „Antrasis žingsnis"

  Įvadinis nemokamas užsiėmimas „ANTRASIS ŽINGSNIS“

  Pristatysime jogos, meditacijos ir kvėpavimo technikas, kurių mokome „Gyvenimo Meno“ baziniame kurse.

   Kalbėsime apie kvėpavimo paslaptis ir kaip tai gali pagerinti mūsų gyvenimo kokybę.

  Kur:

  Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešojoje bibliotekoje

  (Plungės g. 19, Rietavas)

  Kada:

  2013m. gegužės 22 d. (trečiadienį) 17 val.

  Užsiėmimą apvainikuos trumpa, bet labai daug jėgų suteikianti meditacija!!!

  Maloniai visus kviečiame.

  jogos-pamoka

 • I –asis Rietavo seniūnijos moterų klubo gimtadienis ir parodos atidarymas

  Šiltą penktadienio vakarą, artėjant vienai gražiausių gegužės švenčių – Mamos dienai, nemažas būrys rietaviškių skubėjo į Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešąją biblioteką, kur buvo minimas pirmasis Rietavo seniūnijos moterų klubo gimtadienis.

  Skaityti daugiau...

 • Vaikų rytmetys „Ruošiamės Mamytės dienai“

  DSCF5268Gegužės pirmasis sekmadienis viena iš nuostabiausių švenčių - Motinos diena. Oficialiai Motinos diena Lietuvoje pradėta švęsti  1928 metais. Su Lietuva pirmąjį gegužės sekmadienį Motinos dieną švenčia Vengrija, Portugalija, Ispanija ir Pietų Afrika. Kitos šalys švenčia kitomis datomis, bet švenčia visas pasaulis.

  Artėjant Mamytės dienai Rietavo Irėnėjaus Oginskio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius pačius mažiausius skaitytojus (L.Ivinskio gimnazijos nulinukus) pakvietė į rytmetį "Ruošiamės Mamytės dienai". Renginuko metu vyr.bibliotekininkė R.Durkienė ir mokytoja D.Norkuvienė  papasakojo vaikučiams apie šios šventės reikšmę, ruošė su vaikučiais dovanėles ir užduotėles mamytėms. Taip pat vaikai iš daugybės poezijos knygelių išsirinko gražiausius eilėraščius ir mokėsi juos gražiai paskaityti. Dovanėles ir posmus jie padovanos savo mamytėm sekmadienio rytą.

  Skaityti daugiau...