Naujienos

 • PAMINĖJO AKTORIŲ JUBILIEJUS

  2Rietavo meno mylėtojų klube „Mūza“ paminėti Lietuvos teatro ir kino aktorių Vlado Bagdono ir Gedimino Girdvainio jubiliejiniai gimtadieniai.

  Šių metų sausio 16 dieną Vladui Bagdonui sukako 70 metų, o sausio 19 dieną Gediminas Girdvainis atšventė savo 75-ąjį gimtadienį. Apie iškilių teatro ir kino aktorių gyvenimą bei  darbą susirinkusiems kalbėjo klubo kuratorė Romualda Durkienė.  Prie arbatos puodelio klubo narės dalinosi įspūdžiais apie matytus šių aktorių darbus teatre bei kine, kalbėta apie jų indėlį į Lietuvos kultūros lobyną.

  Skaityti daugiau...

 • „PUSIAUŽIEMIO PASAKOS“

  1Sausio dvidešimt penktąją Rietavo Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vaikai susirinko į rytmetį „Pusiaužiemio pasakos“.

  Apie pusiaužiemį, kaip nubunda barsukas ir meška, kaip jie verčiasi ant kito šono, kaip pagal pusiaužiemio dieną žmonės senovėje spėjo ateinančių metų orus vaikams papasakojo vyr.bibliotekininkė Romualda Durkienė.

  Buvo  skaitomos pasakos apie žiemą, eilėtaščiai ir kitokios snieguotos istorijos. Veikė knygų parodėlė.

  Skaityti daugiau...

 • „Garbingi Tėvynės istorijos puslapiai“

  1Rietavo Irenėjaus Oginskio bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko rytmetis 1991-ųjų sausio 13-ai atminti.

  Apie 1991-ųjų sausio įvykius, apie tai , aip juose dalyvavo Rietavo žmonės, vaikams papasakojo bibliotekininkė Romualda Durkienė. Buvo perskaitytos žuvusiųjų pavardės, jų atminimui uždegta žvakelė ir pagerbti tylos minute.

  Renginio metu buvo skaitomos ištraukos iš Rietavo garbės pilietės, poetės Birutės Lengvenienės poemos „Laisvės rečitalis“. Vaikai susipažino su Sausio 13-ai skirta paroda, kurioje gausu tų dienų įvykių nuotraukų, straipsnių ir kitokios medžiagos.

  Skaityti daugiau...

 • Paroda ,,ŽIEMOS LANGAS"

  ZiemaŽiema atėjo...

  Ir raštais langus išdabino.

  Nutapė gėlę, žolę ir paparčio lapą...

  Ant lango snaigę pakabino,

  Baltu šerkšnu nubarstė paslaptingą taką.

   (L.Rupšytė)   

  Gruodžio mėnesį paroda ,,ŽIEMOS LANGAS", puošusi Šilalės viešosios bibliotekos vaikų skyriaus sienas ir laiptinę, atkeliavo ir į Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešąją biblioteką.  Tai – Šilalės meno mokyklos dailės skyriaus mokinių, vadovaujamų dailės mokytojos ekspertės Laimutės Rupšytės, kūrybinių darbų, kuriuose jaunieji menininkai subtiliai atskleidė žiemos kūrybos grožį, dovana Rietavo bibliotekos lankytojams.

  Tai jau trečioji Šilalės meno mokyklos jaunųjų dailininkų paroda Rietave. Smagu, kad tęsiamas gražus Šilalės meno mokyklos ir Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos bendradarbiavimas.

  Šilalės meno mokyklos dailės mokytoja ekspertė Laimutė Rupšytė

 • Sveikiname !!!

  skelbimas 2018 12 20