Naujienos

Naujienos

Poezijos popietė

skelbimas 2019 09 18

Konkursas

skelbimas 2019 09 16

„VASAROS SPALVOS KNYGELĖSE“

1Rietavo Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko popietė „Vasaros spalvos knygelėse“.

Vyr.bibliotekininkė Romualda Durkienė skaitė vaikams pasakas apie gėles. Vaikučiai skaitė lietuvių poetų eilėraščius apie vasarą.  Vaikai dalinosi vasaros atostogų įspūdžiais, piešė savo mėgstamiausią gėlę.

Popietės pabaigoje vaikai dalyvavo Vasaros  loterijoje, vaišinosi saldainiais.

Skaityti daugiau...

SVEIKINIMAI BIČIULIAMS

1Šiltą ir saulėtą birželio 29-osios rytą  grupė Rietavo meno mylėtojų klubo „Mūza“ narių atvyko į Plungės viešąją biblioteką. Čia vyko graži šventė: Plungės literatų klubas „Vingiorykštė “ šventė savo veiklos dvidešimtmetį.  „Mūzos “ literatai ir kiti meno mylėtojai su ‚Vingiorykšte“ bičiuliaujasi jau daug metų.  Tad klubo dvidešimtmečio proga nuoširdžius sveikinimus nuo rietaviškų Plungės bičiuliams perdavė Rietavo Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos direktorė Rita Dičiūnienė ir „Mūzos“ klubo kuratorė Romualda Durkienė, savo eiles renginyje skaitė Rietavo literatė Genutė Česnauskienė. „Vingiorykštės “ klubo  ilgamete nare buvo ir šviesios atminties Rietavo garbės pilietė, poetė Birutė Lengvenienė, tad jos kūrybos jumoreską šventės dalyviams paskaitė Regina Tolenienė. Renginyje dalyvavo daug svečių iš įvairių Lietuvos rajonų ir miestų literatų klubų.

Skaityti daugiau...

„VASAROS SKAITYMAI 2019“

1Penktadienį Jurgių kaime, išpuoselėtoje Vytauto Majoro sodyboje priešais „Angelo“ skulptūrą skambėjo muzika, eilės, dainos. Kadangi šie metai – Žemaitijos metai, tai labai daug eilių buvo skaitoma žemaitiškai  arba  skirtos  Žemaitijai.   Literatai  iš   įvairiausių Lietuvos miestelių  vėl  susirinko  į  tradicinius   „Vasaros skaitymus“  , kuriuos organizuoja Jono Lankučio viešoji biblioteka. Jau eilę metų šio renginio siela  Diana Ciparienė  su  savo komanda  sukviečia   literatus  vis į kitą Klaipėdos  rajono  kampelį,  pabuvota   Agluonėnuose,  Veiviržėnuose, Drevernoje, Lankupiuose.

Rietavo meno mylėtojų klubas „Mūza“ kasmet dalyvauja šiame puikiame renginyje. Šiemet Rietavui atstovavo Romualda Durkienė, Regina Tolenienė ir Genovaitė Česnauskienė.

Skaityti daugiau...

Subkategorijos