Naujienos

Naujienos

Rokas ir Laurynas

skelbimas 2019 05 08

Mamos diena - Labardžiuose

1Saulėtą gegužės 3 dienos pavakarę Labardžių bendruomenės namų muziejus pasipuošė neišpasakytu grožiu ir istorijų puokšte. Čia mamos dienos proga istorijas pasakojo Birutės Gibiežaitės - Sutkienės surinktos skaros iš močiučių ir mamų skrynių. Kiekviena skara – tai atskira istorija, tikras lobis. Pamatai skarą ir prisimeni: močiutę, kūmą. Skarų grožis susilieja su prisiminimais ir šiltais jausmais. Po prisiminimų puokštės susirinkusios mamos buvo pakviestos į Labardžių kultūros namų salę, į šventinį koncertą, kurį dovanojo vaikai.

Renginį organizavo Labardžių kultūros namai ir Labardžių biblioteka.

Labardžių bibliotekos vadovė Loreta Jurkienė

Skaityti daugiau...

LIETUVA skaito!

skelbimas 2019 05 06

Nacionalinė bibliotekų savaitė

1Baigėsi nacionalinė bibliotekų savaitė. Jos metu Rietavo Irenėjaus Oginskio viešojoje bibliotekoje bei jos filialuose vyko įvairūs renginiai, o bibliotekų savaitę Rietavo savivaldybės bibliotekų darbuotojai užbaigė išvyka į Panevėžį.

Išvykos metu aplankėme Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės –Bitės viešąją biblioteką. Šios bibliotekos darbuotojai maloniai pasidalino darbo patirtimi, supažindino su apskrities bibliotekos įvairių skyrių veikla.

Aplankėme ir prie apskrities bibliotekos veikiantį Jaunimo centrą. Daug gražių darbo idėjų pasisėmėme lankydamiesi ir Panevėžio miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose. 

Išvyką baigėme apsilankymu Burbiškių dvare, kur mus pasitiko įvairių spalvų ir formų tulpių jūra. Grįžome į Rietavą su naujų žinių bagažu ir pailsėję.

Esame dėkingi Rietavo savivaldybės administracijai už suteiktą transportą ir galimybę prasmingai užbaigti Bibliotekų savaitės renginių ciklą.

Skaityti daugiau...

Europos skonis

skelbimas 2019 05 02

Subkategorijos