• Konfliktų sprendimas

  konfliktuMikas ir Zakaris yra dvyniai ir geriausi draugai, bet jų asmenybės visiškai skirtingos. Mikas ramus, su visais sutaria ir vengia konfliktų, o Zakaris labai išdykęs, dažnai įsivelia į konfliktus ir dar dažniau sukelia įvairių problemų. Zakariui turi nutikti kai kas labai blogo, kad jis pagaliau suprastų, jog kelti konfliktus visai nėra smagus užsiėmimas. Priešingai, konfliktai turi neigiamų ir neatitaisomų pasekmių, o konfliktinę situaciją gali būti sunku suvaldyti.

  Įtraukiantis pasakojimas apie brolio neklaužados nuotykį ir sukeltą konfliktą atskleidžia, kaip svarbu vaikams turėti įgūdžių spręsti konfliktus, ir kaip elgtis, kai ginčai ir nesutarimai tampa nebevaldomi.

 • Česlovas Navakauskas. Abėcėlė. Eilėraščiai. Užduotėlės

  abeceleŠi knygelė pilna raidžių raidelių! Turbūt dar ne visas jas pažįsti. Bet kai perversi puslapius nuo pradžios iki pabaigos ir atliksi daug šaunių užduočių, tikrai pažinsi ir net išmoksi raideles jungti į skiemenis, o skiemenis – į žodžius. Štai tada Tau ir prasivers vartai į stebuklų ir nuotykių kupiną knygų karalystę! Pažindamas raides Tu galėsi be suaugusiųjų pagalbos naudotis  kompiuteriu ir telefonu, sužinoti, kokį filmuką rodys per televiziją, ir kaip žaisti Tavo dar neišmėgintą žaidimą.

  Kad mokytis būtų smagiau, Tau padės kiekvieną raidelę lydintys smagūs eilėraštukai ir nuotaikingi piešinėliai.

 • Saulutė ir žiema

  ziemaLinksma ir pamokanti istorija apie mergaite Saulutę, močiutė Žiema, močiutės šunytę Lepeškutę, pelytę Pilkanosytę ir kitus.
  Pasakojimo tekstas paįvairintas gražiais eilėraštukais. 

 • Stefanie Dahle. Žemuogių fėja Žemuoginukė

  zemuogeŽemuogių fėja Žemuoginukė – visuomet pakilios nuotaikos! Net kai lyja, o jos žemuogių krūmeliai liūdnai nusvarinę savo uogeles. Mažoji fėja sugalvoja, kaip jiems pagelbėti: ji nedelsdama leidžiasi ieškoti naujų gražių namų...

  Pasakiško grožio knygelė apie žemuogių fėjos Žemuoginukės nuotykius.

 • Boružėlės užduotėlės

  boruzelesŠi knygelė „Boružėlės užduotėlės“ skirta ikimokyklinio, priešmokyklinio, jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams. Ji bus naudinga mokytis pažinti kalbos garsus ir raides, taip pat dėmesio, pastabumo, smulkiosios motorikos judesiams tikslinti, pagelbės rengiantis skaityti ir rašyti. 

 • Šarūnė Baltrušaitienė. Kaip zuikis jausmus pažino

  zuikisKranklė nuskrido – pavojus praėjo, tačiau ką daryti toliau? Namai kitam girios pakrašty, o zuikelis vienas kaip pirštas nepažįstamoje vietoje.

  Namai toli, o tamsus miškas pilnas pavojų. Kas pagelbės tokioje nepavydėtinoje situacijoje? 
  Kurmis? O gal baisioji pelėda? 
  Leiskitės į nuotykį kartu su zuikiu ir mokykitės įveikti liūdesį, baimę, pavydą ir kaip pyktį paversti džiaugsmu.