• Konfliktų sprendimas

  konfliktuMikas ir Zakaris yra dvyniai ir geriausi draugai, bet jų asmenybės visiškai skirtingos. Mikas ramus, su visais sutaria ir vengia konfliktų, o Zakaris labai išdykęs, dažnai įsivelia į konfliktus ir dar dažniau sukelia įvairių problemų. Zakariui turi nutikti kai kas labai blogo, kad jis pagaliau suprastų, jog kelti konfliktus visai nėra smagus užsiėmimas. Priešingai, konfliktai turi neigiamų ir neatitaisomų pasekmių, o konfliktinę situaciją gali būti sunku suvaldyti.

  Įtraukiantis pasakojimas apie brolio neklaužados nuotykį ir sukeltą konfliktą atskleidžia, kaip svarbu vaikams turėti įgūdžių spręsti konfliktus, ir kaip elgtis, kai ginčai ir nesutarimai tampa nebevaldomi.

 • Česlovas Navakauskas. Abėcėlė. Eilėraščiai. Užduotėlės

  abeceleŠi knygelė pilna raidžių raidelių! Turbūt dar ne visas jas pažįsti. Bet kai perversi puslapius nuo pradžios iki pabaigos ir atliksi daug šaunių užduočių, tikrai pažinsi ir net išmoksi raideles jungti į skiemenis, o skiemenis – į žodžius. Štai tada Tau ir prasivers vartai į stebuklų ir nuotykių kupiną knygų karalystę! Pažindamas raides Tu galėsi be suaugusiųjų pagalbos naudotis  kompiuteriu ir telefonu, sužinoti, kokį filmuką rodys per televiziją, ir kaip žaisti Tavo dar neišmėgintą žaidimą.

  Kad mokytis būtų smagiau, Tau padės kiekvieną raidelę lydintys smagūs eilėraštukai ir nuotaikingi piešinėliai.

 • Saulutė ir žiema

  ziemaLinksma ir pamokanti istorija apie mergaite Saulutę, močiutė Žiema, močiutės šunytę Lepeškutę, pelytę Pilkanosytę ir kitus.
  Pasakojimo tekstas paįvairintas gražiais eilėraštukais. 

 • Stefanie Dahle. Žemuogių fėja Žemuoginukė

  zemuogeŽemuogių fėja Žemuoginukė – visuomet pakilios nuotaikos! Net kai lyja, o jos žemuogių krūmeliai liūdnai nusvarinę savo uogeles. Mažoji fėja sugalvoja, kaip jiems pagelbėti: ji nedelsdama leidžiasi ieškoti naujų gražių namų...

  Pasakiško grožio knygelė apie žemuogių fėjos Žemuoginukės nuotykius.

 • Boružėlės užduotėlės

  boruzelesŠi knygelė „Boružėlės užduotėlės“ skirta ikimokyklinio, priešmokyklinio, jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams. Ji bus naudinga mokytis pažinti kalbos garsus ir raides, taip pat dėmesio, pastabumo, smulkiosios motorikos judesiams tikslinti, pagelbės rengiantis skaityti ir rašyti. 

 • Šarūnė Baltrušaitienė. Kaip zuikis jausmus pažino

  zuikisKranklė nuskrido – pavojus praėjo, tačiau ką daryti toliau? Namai kitam girios pakrašty, o zuikelis vienas kaip pirštas nepažįstamoje vietoje.

  Namai toli, o tamsus miškas pilnas pavojų. Kas pagelbės tokioje nepavydėtinoje situacijoje? 
  Kurmis? O gal baisioji pelėda? 
  Leiskitės į nuotykį kartu su zuikiu ir mokykitės įveikti liūdesį, baimę, pavydą ir kaip pyktį paversti džiaugsmu.

   

 • Ežys ir kiškis

  ezysIliustruota lietuvių liaudies pasaka didžiosiomis raidėmis.

 • Thomas Christos. Robotuko Robio išdaigos

  robioPrie Robio prijungtas elektros laidas blykstelėjo, ir robotuko link kaip rusenantis dagtis nuskriejo kibirkštis. Pasigirdo tylus trekštelėjimas.

  – O varge! Dabar jis tikrai sugedo! – sušuko Linusas.

  Bet jis klydo. Po kelių sekundžių įvyko kai kas nepaprasta. Draugai vos galėjo patikėti savo akimis: skardinis robotukas sujudėjo.


  Protingiausias pasaulyje robotas Orbis sugrįžo pačiu laiku! Jo geriausiems draugams Linusui ir Frederikei žūtbūt reikia pagalbos. Vaikams ramybės jau kurį laiką neduoda padaužų gauja – nedorėlių ketvertas užgrobė žaidimų aikštelę, maža to, jie sulaužė naująjį Linuso robotuką Robį. Sumaniojo Orbio dėka mažasis robotas Robis atgyja ir tampa ištikimu trijulės draugu. Jis kaip įmanydamas stengiasi jiems patikti ir visai nenoromis krečia linksmas eibes. Tačiau vieną dieną, kai iš kalėjimo į laisvę paleidžiami plėšikai Edis ir Kralė, robotukui Robiui iškyla rimtas pavojus...

 • Žaidžiame namus. 10 kūrybiškų žaidimo idėjų

  10Knygoje rasite:

  – Daugybę atvartų

  – Popierinių lėlių šeimą

  – Popierinių lėlių įstatymo vietas

   – Flomasterį su šepetėliu

  – Nuvalomus puslapius

   – Daugkartinio naudojimo lipdukų

  Vaikams patinka žaisti namus, o ši knyga pasiūlys daug žaidimo idėjų – galėsite žaisti namie ar pasiimti ją į kelionę. Ką šeima veikia svetainėje, kaip vakarieniauja, kada eina miegoti, ką veikia stovyklavietėje, prie jūros ar kavinėje – vaikai galės imituoti šias ir kitas šeimos kasdienybės akimirkas. Žaisti bus dar įdomiau, jeigu scenas papildysite flomasteriu pieštais piešiniais ir daugkartinio naudojimo lipdukais ar sukursite daugiau popierinių lėlių.

 • Holly Webb. Smalsi katytė

  katytePradėjusi eiti į mokyklą, Amber labai nerimauja dėl savo katytės Runcės. Jai patinka tyrinėti, o išmokusi užlipti ant tvoros ir atėjusi į priekinį sodą, ji gali lengvai pakliūti į bėdą. Vieną dieną Runcė pastebi statybininko autobusiuką atviromis durimis ir įšoka į jį. Katytei nespėjus pasižvalgyti, durys užsitrenkia ir autobusiukas išvažiuoja. Pagaliau Runcė ištrūksta, bet neturi supratimo, kaip grįžti namo. Ar jai pavyks rasti kelią pas Amber?

 • Vakaro pasakos

  pasakos „Vakaro pasakos“ – tai senųjų lietuviškų pasakų rinkinėlis apie gražiausias karalaites, piktąsias raganas, nuoširdžius kvailučius ir kitus mėgstamiausius pasakų personažus.

 • Dan Green. Slaptoji formulė

  formule„Mokslinis nuotykis“ – tai knygų serija vaikams, kuria siekiama ugdyti mažųjų skaitytojų mokslinius įgūdžius ir sumanumą nepaprastų nuotykių kupinomis istorijomis. Šios istorijos panašios į žaidimus. Žaisdami vaikai turi išspręsti daugybę galvosūkių, kad atskleistų jaudinančias jų paslaptis.

  Šių knygų sandara gana neįprasta. Pagal pasirinktąjį uždavinio sprendinį mažasis skaitytojas, turi nuolat šokinėti į knygelės pabaigą arba į pradžią. Jeigu vaikas teisingai atlieka užduotį, jis gali pereiti prie kito istorijos galvosūkio. Jeigu suklysta, jam paaiškinama, kokius veiksmus reikia atlikti, ir jis vėl grąžinamas atgal į užduoties pradžią.

  • Skaitykite knygelę kartu su vaiku.
  • Patys atlikite keletą pirmųjų užduočių, kad susipažintumėte su knygos sandara.
  • Skaitykite knygą su vaiku tol, kol jūsų vaikas įgus ja tinkamai naudotis – sekti nuorodas „Atsiverskite...“, kad pereitų prie kito galvosūkio ar rastų sprendimo paaiškinimus.
  • Skatinkite vaiką skaityti savarankiškai. Kartkartėmis jo paklauskite: „O kas vyksta dabar?“ Paprašykite vaiko papasakoti apie knygoje aprašomus įvykius ir apie užduotis, kurias jis turi atlikti.
  • Tiesiog paverskite mokslą džiaugsminga pramoga!