Raminta Stanaitytė-Česnulienė. Perlais balinta kava

kavaKnygos „Perlais balinta kava“ herojė neramiai laukia savo keturiasdešimtmečio. Blaškosi, kelia klausimus, randa atsakymus, džiaugiasi, keliauja, patiria daug nuotykių. Ir pamažu nurimsta. Šviesi, linksma optimizmo sklidina knyga - tai keturiasdešimt istorijų prie keturiasdešimt kavos puodelių. Apie spalvingą šiuolaikinės moters pasaulį ir jai tenkančius iššūkius. Lengvai. Arba sunkiau, jei norisi.

„Būna dienų, kai kažko norisi, paprastai kažko sunkiai apibrėžiamo - visokių skonių, potyrių, ir vien šokolado negana. Ši knyga kaip tik tokioms dienoms. Susiraitai fotelyje, įsitaisai paplūdimyje ar kur kitur ir gauni visko: juoko, jautrumo, kelionių, meilės, erotikos ir dar su priedais - brangakmenių inkliuzais. Ši knyga subalansuota moterims, bet labai tiktų ir vyrams, kurie nori pažinti savo Princeses.“

Dr. Rita Rekašiūtė Balsienė, organizacinės psichologijos mokslų daktarė, VU dėstytoja, organizacijų vystymo konsultantė

„Tai miela knyga, linksmai ir paprastai kalbanti apie rimtus dalykus. Ir vis dėlto tai knyga moteriai, kuri nori būti mylima, pastebėta, negali be savo šeimos, didžiuojasi savo profesiniais laimėjimais ir viską daro labai sumaniai.

Moterų galvose puikiai telpa viskas - nuo vakarienės valgiaraščio iki verslo plano ir dar galima nužiūrėti patrauklų bendrakeleivį. Tokia miela karuselė sukasi ir Ramintos knygoje. 
Kai artinosi mano keturiasdešimtmetis, blaškiausi, kaip ir knygos herojė. Paskui pati iš savęs juokiausi. Gaila, tada neturėjau šios knygos, būčiau išbandžiusi dešimt Princesės aprašytų būdų, kaip stabdyti laiką... na, gal tik išskyrus vieną - ant salo tai jau nešoksiu.“

Monika Garbačiauskaitė-Budrienė žurnalistė, LRT Generalinė direktorė