Naujienos

Pirmoji Labardžiuoe „Adventinio vainiko“ šventė

1Kai gruodžio pirmąją didžiuosiuose Lietuvos miestuose įsižiebė Kalėdinės eglės, Labardžiuose nuvilnijo pirmoji „Adventinio vainiko“ šventė. 
Organizatoriai – Labardžių kaimo biblioteka ir kaimo bendruomenė – šiltai sutiko visus atvykusius gyventojus ir svečius. Sveikindama artėjančių švenčių proga Labardžių kaimo bendruomenės pirmininkė Loreta Jurkienė linkėjo daugiau laiko skirti sau ir artimiesiems, sveikatos, gerų idėjų ir supratimo. Atidengus pirmąją adventinę žvakę, visų akys nukrypo į naujus Labardžių kaimo gyventojus – nykštukus Labardukus, patogiai įsitaisiusius ant Labardžių bendruomenės namų stogo. Buvo galima ir ilgiau džiaugtis puikiomis dekoracijomis, tačiau vakaro šaltukas suginė visus į vidų, kur laukė šokiai, dainos ir žaidimai. 
Idėjų meistriškumu sužavėjusi Labardžių kaimo bibliotekininkė Tatjana Stancelienė dėkojo visiems, kas prisidėjo prie šių idėjų įgyvendinimo; viešnia iš Rietavo, socialinė darbuotoja Laurina pasidžiaugė galimybe pabūti malonioje draugijoje. Ilgomis kalbomis nusprendę nevarginti svečių, organizatoriai kvietė į sceną Labardžių kaimo merginas – Medą, Evelina, Irminą, Faustą ir Kamilę, kurios savarankiškai sukūrė šokių programą ir debiutavo savo gimtajame kaime. Dainininkė Arijelė susirinkusiųjų ausis džiugino savo dainomis ir žiūrovai negailėjo plojimų visiems pasirodymams. 
Po dainų ir šokių visi buvo pakviesti pasivaišinti prie gausiomis vaišėmis nukrauto stalo – ir buvo ko paskanauti – suneštos šeimininkių vaišės prašyte prašėsi ragaujamos. Pasivaišinusius vakaro vedėja kvietė žaismingai praleisti laiką, nusimesti kasdienybės rūpesčius ir atsiduoti šypsenai bei juokui. 
Puikios dekoracijos džiugins labardiškių ir svečių akis visu šventiniu laikotarpiu, o prisiminimuose išliks nuostabi ir šilta pirmoji „Adventinio vainiko“ šventė.

Labaržių kaimo bendruomenės valdybos narė Sandra Adomaitienė.