Naujienos

Pirmasis lapų grėbimo čempionatas Labardžiuose

1Tokia jau gyvenimo seka, kad po linksmybių apie save skuba priminti nebaigti darbai. Labardžiuose, lapkričio dešimtosios rytmetį labardiškė JaninaGrikpedienė, ryto pravažiavimą su dviračiu bedarydama, suko į kaimo gyventojų kiemus ir švilpuko garsu priminė, kad laikas akis prasikrapštyti, čiupti grėblius ir lėkti į Labardžių kaimo skverą, kur pirmą kartą buvo organizuojamas lapų grėbimo čempionatas.

Kaimo gyventojai, kas galėjo ir norėjo, atvyko ir pavieniui, ir šeimomis. Šaltą rytmetį atvykusius gyventojus pasitiko Danutė Jurkienė su šilta ir skania raugintų kopūstų sriuba; visus šypsena ir labu rytu sveikino Labardžių kaimo bendruomenės pirmininkė Loreta Jurkienė. Pasistiprinę ir maži, ir dideli kibo į darbus. Oras drėgnas, lapai šlapi, tačiau argi yra kas neįmanomo  kaimo žmogui?!                                                                                            Jonas Kuzminskas sumaniai panaudojo turimą techniką ir lapus rinko moderniu šieno presu, o  kiti darbštuoliai grėbė, rinko, stūmė, kėlė ir vežė nukritusius lapus, kad visi galėtų grožėtis švariu ir tvarkingu Labardžių kaimo medžių skveru.

Pabaigus darbus,visi buvo kiek pavargę, tačiau pradžiugino skanutėliai medaliai, kuriais buvo apdovanoti visi, kas tik grėblį rankose turėjo.                    Nieko nelaukus, pakviesti bendruomenėspirmininkės, visi nuskubėjo pasistiprinti   pietumis ir  pasidžiaugti nuveiktu darbu.

Padėka skirta visiems, aukojusiems savo laiką ir jėgas. Visų ir neišvardysi, tačiau smagu, kad Labaržių žmonės supranta, jog mūsų stiprybė – vienybėje.