Naujienos

,,Iki, vasarėle, iki “

1Rugpjūčio mėn. 29 dieną Labardžiuose esantys ir dar atostogaujantys, nuo saulės įdegę maži ir dideli vaikučiai skubėjo į Labardžių bendruomenės namų aikštę, į popietę – vasaros palydėtuves ,,Iki, vasarėle, iki “.

Pasveikinta atėjusi būsima pirmokė Gabrielė. Jai ir kitiems mokinukams, bei jų tėveliams, palinkėta įspūdingų naujų mokslo metų, kantrybės, Labardžius garsinti gerais darbais ir pasiekimais.

Kad kelionė į darželį, mokyklą būtų saugi – visi kartu prisiminėm pagrindines kelių eismo taisykles. Viktorinos ,,Stabtelėk, apsižvalgyk, mašinas visas matyk“ metu daugiausia taškų surinko ir pagrindinį prizą laimėjo dvi šaunios mergaitės – Sigita Čaplinskaitė ir Laura Rumšaitė. Visiems mažiesiems susirinkusiems eismo dalyviams padovanoti atšvaitai.

Išeidama vasarėlė labardiškiams paliko daug prizų ir siurprizų. Užduotys rungtynėms slėpėsi gėlių žieduose, kurias komandoms reikėjo kuo greičiau surasti. Tarp ,,Vasaros“ ir ,,Rudens“ vyko smagi kova. Žaidėm boulingą, darėm žalią kilimą, puošėm savo kapitoną, lenktyniavom įvairiausiose estafetėse, savo vardus užrašėm ant akmenukų. Kova tarp kapinonų vainikavo šios dienos varžybas.

              Įvairių spalvų atsisveikinimo žodžiai vasarai palikti ant asfalto.

              Kad išliktų smagios emocijos – surengta linksmųjų mimikų fotosesija.

Maloniai pavargę popietę baigėm ant pievelės prie patiestų vaišių. Juk taip gera visiems kartu dar pasidžiaugti paskutiniais saulutės spindulėliais, pasidalinti pasiruošimo į mokyklą rūpesčiais...

                                                             Labardžių bibliotekos vadovė Tatjana Stancelienė