Naujienos

Popietė Medingėnų bibliotekoje

DSCF6116

Rugsėjo 6 d. Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos Medingėnų filiale vyko popietė „Sveika, mokykla!”. Popietėje dalyvavo III- IV kl. mokinukai su savo mokytoja Inga Gramauskiene. Joje panoro dalyvauti ir kelios V kl. mokinės, aktyvios bibliotekos lankytojos sesės Iveta ir Orinta Urbonaitės, Guoda Grinaveckytė ir Gabrielė Budrytė. Sulaukėme ir svečių- tai Rietavo I.Oginskio viešosios bibliotekos direktorė Erika Žiliūtė. Renginį vedė X kl. mokinė Paulina Bagdonaitė ir IX kl. Henrika Kuzminskaitė.

Vedančiosios pradėjo popietę nuotaikingomis eilėmis apie rudenį. Bibliotekos vedėja Virgina Žadeikienė pasveikino visus susirinkusius ir palinkėjo linksmai praleisti laiką bibliotekoje. Vaikai buvo raginami vienas kitam pasakyti ką nors gero, gražaus. „Ilgiausios kirmėlės konkurse laimėjo Martynas Budrys, teisingai žodelius sudėliojo Iveta Urbonaitė, mįslių spėjime nepralenkiamas buvo Edvinas Špiliauskas. Vedančiųjų paraginti vaikai žaidė nuotaikingą žaidimą „Kaip praleidau vasarą“. Žaidimo metu vieni turėjo atsistoti ant vienos kojos, kiti ištiesti ranką į priekį, o kita ranka suimti nosį, dar kiti turėjo pašokinėti .Žaidime „Pabiro raidės“ reikėjo sudėti žodelius. Šią rungtį laimėjo Orinta Urbonaitė, „Gudročiaus“ konkurse laimėjo Martynas Budrys.

Po nuotaikingų užduočių ir žaidimų žodis buvo suteiktas Rietavo I. Oginskio VB direktorei. Ji padėkojo mergaitėms, vedusioms renginuką, vaikams ir bibliotekos vedėjai. Direktorė atvežė ir dovanėlių vaikams, o taip pat pravedė nuotaikingą žaidimą, kuris visiems labai patiko. Baigiant renginuką, bibliotekos vedėja V.Žadeikienė taip pat padėkojo vedančiosioms ir pakvietė vaikus dažniau lankytis bibliotekoje ne tik prie kompiuterų, bet ir knygučių daugiau paskaityti.

Popietė baigiama poetės V.Palčinskaitės posmeliu:

              O spalvotoji knygele,

              Vesk mane į savo šalį,

              Savo šalį stebuklingą,

              Kur raidėm ir žodžiais sninga.

Rietavo sav. Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos

Medingėnų filialo vedėja

Virgina Žadeikienė

Daugiau nuotraukų rasite galerijoje "Sveika, mokykla".