Naujienos

 • Ar knygelė gali būti draugu?

  Picture 475Š. m. vasario 25 d. Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vyr.bibliotekininkė R.Durkienė lankėsi Rietavo vaikų lopšelyje –darželyje. Bibliotekininkė papasakojo vaikučiams apie knygelės kelią į knygų lentynas, pristatė naujausias knygeles mažiesiems skaitytojams, paskaitė pasakaičių.  Su vaikučiais kalbėta, ar knygelė gali būti draugu.  Kartu nuspręsta, kad knygelės suteikia žinių, paįvairina laisvalaikį ir su knygelėmis draugauti iš tiesų puiku. Vaikai pasidžiaugė pačiomis naujausiomis knygelėmis vaikams ir buvo pakviesti apsilankyti knygelių namuose – bibliotekos vaikų literatūros skyriuje.

 • Vasario 16-oji kaimų bibliotekose

  VASARIO 16 006Vasario 16 d. minėjome Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Ta proga vasario 14 d. Daugėdų pradinio ugdymo mokytojos kartu su Daugėdų bibliotekos vedėja Audrone Siautiliene vaikams surengė raiškiojo skaitymo konkursą, o vasario 17 d. Labardžių bibliotekoje vyko poezijos popietė.

   

  Skaityti daugiau...

 • Kinų medicina mūsų sveikatai

  Vasario 20 dieną Rietavo sav. Irenėjaus Oginskio viešojoje bibliotekoje vyko sveikos gyvensenos paskaita „Mūsų sveikata – mūsų pačių rankose“. Paskaitą skaitė viešnia iš Kretingos, nepriklausoma sveikos gyvensenos konsultantė Frida Beresnevičienė.

  Vakaro pradžioje lektorė supažindino klausytojus su tarptautinės korporacijos „Tiens“ veikla ir produkcija. Pagrindinė vakaro dalis buvo skirta kinų medicinai. F. Beresnevičienė pasakojo apie esminius kinų medicinos principus ir gydymo būdus, pabrėžė mitybos ir gyvenimo būdo svarbą gerai žmogaus savijautai.

 • Rytmetys „Kodėl mums brangi Vasario 16-oji?“

  DSCN1558Š. m. vasario 14 d. Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje vyko rytmetys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Vyr.bibliotekininkė  R.Durkienė mažiesiems skaitytojams papasakojo apie 1918 metų vasario 16 dienos svarbą, paaiškino vaikams apie pagrindinę Lietuvos heraldiką: valstybės vėliavą, herbą ir himną. Papasakojo apie Lietuvos prezidentus.

  Rytmečio metu skambėjo eilės apie tėvynę Lietuvą, renginio dalyviai sugiedojo Lietuvos himną. Su jaunaisiais skaitytojais kalbėta ir apie pareigą bei meilę savo tėvynei, apie garbę būti Lietuvos valstybės piliečiais.

 • Užgavėnių kaukės

  skelbimas14