Naujienos

 • Vasario 16-oji kaimų bibliotekose

  VASARIO 16 006Vasario 16 d. minėjome Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Ta proga vasario 14 d. Daugėdų pradinio ugdymo mokytojos kartu su Daugėdų bibliotekos vedėja Audrone Siautiliene vaikams surengė raiškiojo skaitymo konkursą, o vasario 17 d. Labardžių bibliotekoje vyko poezijos popietė.

   

  Skaityti daugiau...

 • Kinų medicina mūsų sveikatai

  Vasario 20 dieną Rietavo sav. Irenėjaus Oginskio viešojoje bibliotekoje vyko sveikos gyvensenos paskaita „Mūsų sveikata – mūsų pačių rankose“. Paskaitą skaitė viešnia iš Kretingos, nepriklausoma sveikos gyvensenos konsultantė Frida Beresnevičienė.

  Vakaro pradžioje lektorė supažindino klausytojus su tarptautinės korporacijos „Tiens“ veikla ir produkcija. Pagrindinė vakaro dalis buvo skirta kinų medicinai. F. Beresnevičienė pasakojo apie esminius kinų medicinos principus ir gydymo būdus, pabrėžė mitybos ir gyvenimo būdo svarbą gerai žmogaus savijautai.

 • Rytmetys „Kodėl mums brangi Vasario 16-oji?“

  DSCN1558Š. m. vasario 14 d. Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje vyko rytmetys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Vyr.bibliotekininkė  R.Durkienė mažiesiems skaitytojams papasakojo apie 1918 metų vasario 16 dienos svarbą, paaiškino vaikams apie pagrindinę Lietuvos heraldiką: valstybės vėliavą, herbą ir himną. Papasakojo apie Lietuvos prezidentus.

  Rytmečio metu skambėjo eilės apie tėvynę Lietuvą, renginio dalyviai sugiedojo Lietuvos himną. Su jaunaisiais skaitytojais kalbėta ir apie pareigą bei meilę savo tėvynei, apie garbę būti Lietuvos valstybės piliečiais.

 • Užgavėnių kaukės

  skelbimas14

 • 2014 m. pavasario EUROPROTŲ kovos Rietave vėl vyks!!!

  article ep,,Europrotai” – tai įdomus ir linksmas būdas praleisti laisvalaikį smalsiems ir naujo sužinoti norintiems žmonėms.

  2014 m. pavasario “Europrotų” sezone vyks 4 žaidimo turnyrai: vasario 26 d., kovo 5, 12, 19 dienomis. Pradžia – 17.30 val.

  Turnyre žaidžia komandos, kurias gali sudaryti nuo 4 iki 6 žaidėjų. 2014- aisiais metais tęsiamos Europos piliečių metų veiklos, gegužės 25 d. vyks Europos Parlamento rinkimai, tad tos komandos, kurios savo sudėtyje turės bent vieną dalyvį, turintį teisę pirmą kartą balsuoti EP rinkimuose, gaus papildomą tašką.

  Rietaviškių protų kovos vyks Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešojoje bibliotekoje. Daugiau informacijos ir registracija atėjus į biblioteką arba el. paštu: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.