Naujienos

 • Poezijos ir džiazo valanda

  skelbimas 2017 11 27 jpg

 • Adventinė popietė ,,Susišildykime gerumu“

  1Artėjančio advento proga, lapkričio 22 d. Liolių kaimo žmonės, bibliotekininkės pakviesti, rinkosi į Liolių bendruomenės namus kartu praleisti adventinės popietės bei pasidalinti artėjančių švenčių laukimo akimirkomis. Popietėje svečiavosi Rietavo I. Oginskio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkė Romualda Durkienė. Viešnia papasakojo apie advento tradicijas, senų žmonių papročius, dalijosi šiltais prisiminimais iš savo vaikystės.

   Prie puodelio kavos, savo laikų  prisiminimais noriai dalijosi ir susirinkę Liolių kaimelio gyventojai, lygino savo vaikystės ir šių dienų tradicijas bei papročius. Džiaugėsi, kad svarbiausia tradicija- šventes leisti šeimos ir artimųjų rate, yra išlikusi iki šių dienų. 

  Skaityti daugiau...

 • JI MUMS PADOVANOJO PEPĘ IR KARLSONĄ

  1Šių metų lapkričio 14 d. sukako 110 metų kai gimė garsi švedų rašytoja Astrida Lindgren. Rietavo Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius pakvietė jaunuosius skaitytojus pažymėti jubiliejinį rašytojos gimtadienį.

  Apie Astridos Lindgren vaikystę, jos gyvenimą ir kūrybą vaikams papasakojo vyr.bibliotekininkė Romualda Durkienė.  Vaikai dalinosi mintimis apie rašytojos knygų herojus, pasakojo apie įspūdžius, patirtus skaitant tas nuostabias istorijas.

  Renginio metu vaikai susipažino su visomis autorės knygomis, esančiomis Rietavo viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje.

  Skaityti daugiau...

 • „Ką žinau apie Adventą?“

  1Baigiasi lapkritis, artėja susikaupimo ir laukimo metas Adventas.  Rietavo Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje mažieji skaitytojai kalbėjosi apie šį įdomų metų laiką.

  Apie Advento prasmę, papročius, burtus mažiesiems papasakojo vyr.bibliotekininkė Romualda Durkienė. Vaikučiams buvo pristatytos knygos apie kalendorines lietuvių šventes.   Rytmečio metu vaikai su dideliu užsidegimu  spėliojo mįsles, vaišinosi saldumynais.

  Skaityti daugiau...

 • Bibliotekai 80

  80metu2